// needs to be at the end
Logo
Home » Gielissen grijpt strategische kans: neemt activiteiten failliet Van den Oever over

Gielissen grijpt strategische kans: neemt activiteiten failliet Van den Oever over

Gielissen grijpt strategische kans: neemt activiteiten failliet Van den Oever over

Interieur- en standbouwer Gielissen uit Eindhoven heeft de activiteiten overgenomen van branchegenoot Van den Oever uit Nuenen, die recent failliet ging. De lopende projecten worden voortgezet en een deel van het personeel krijgt een nieuwe plek binnen Gielissen.

Hoewel Gielissen – met zo’n 400 medewerkers – geen actieve overnameplannen had, bood het faillissement van Van den Oever volgens directeur André Hoeben een unieke kans. “Van den Oever beschikt over een sterk klantenbestand, waaronder enkele grote namen in de regio. Voor ons is dit bovendien een efficiënte manier om openstaande vacatures in te vullen.”

Van den Oever werd op 1 april failliet verklaard en had op dat moment circa vijftien medewerkers. “We voeren gesprekken met het volledige team om te kijken waar we een goede match kunnen vinden binnen onze organisatie,” aldus Hoeben.

Het Nuenense bedrijf werkte aan tentoonstellingsprojecten in binnen- en buitenland. Enkele klanten in de Verenigde Staten – een markt waarin Gielissen zelf ook actief is – hebben opdrachten lopen voor de Europese markt. Dankzij productielocaties in Nederland en Duitsland kan Gielissen die opdrachten nu eenvoudig overnemen.

Voor ondernemers biedt deze stap een voorbeeld van hoe strategisch meebewegen met de markt – zelfs zonder groeiplannen – kansen kan creëren op het gebied van klantenwerving én personeel.

Neem contact met mij op

Contact

Amsterdamseweg 206
1181 HL Amstelveen

020-5707830
info@mkbase.nl
MKBase logo