// needs to be at the end
Logo
Home » Softwarebedrijf met focus op B2B

Softwarebedrijf met focus op B2B

Een strategische koper / investeerder is op zoek naar een softwarebedrijf actief in een B2B-markt. De onderneming is bij voorkeur actief met het leveren van gespecialiseerde oplossingen, die het primaire proces van haar klanten ondersteunt. Het bedrijf verkoopt software of specialistisch IT-maatwerk en bijbehorende diensten. Bij een mix van activiteiten ligt het zwaartepunt bij voorkeur in het verkopen van softwarelicenties.

De onderneming is in Nederland gevestigd.

Het gezocht bedrijf behaalt een omzet tot € 3.500.000 op jaarbasis. De onderneming heeft tussen de 10-30 FTE in dienst. De onderneming heeft een gezond bedrijfsmodel en groeipotentie.
Het bedrijf dient een bewezen track record te hebben en een goede klantenbasis. Het aanblijven van de huidige directeur-grootaandeelhouder bij participatie heeft de voorkeur. Bij voorkeur is participatie nodig om groei van de organisatie te stimuleren met kapitaal, kennis en management.

Beschikbaar

Graag ontvang ik meer informatie over dit profiel

Contact

Amsterdamseweg 206
1181 HL Amstelveen

020-5707830
info@mkbase.nl
MKBase logo